Čtvrtek 22.10.2009

 

Dnes je kvapíkový den, tak alespoň toto:

Šla babička do městečka, koupila tam dvě vajíčka, dědečkovi hůl, Mařence hřebínek, svázala to do ranečka a bylo z toho sluníčko…

 

 

Narychlo nakreslila babička :-))) a je vzteklá kvůli rozhašenému programu pro skenování…

Reklamy

10 thoughts on “Čtvrtek 22.10.2009

  1. No, já jsem nejdříve dala odebrat z programů, takže se program odinstaloval, pak jsem ho vyhodila z úložiště a bylo. Když jsem já blbka zjistila, že ten program vlastně potřebuji (to je úroveň, co? divím se, že se s takovým máslem ještě bavíte :-)), tak jsemvzala CD a šla jsem to naghrávat zpět. Jenže on mi hlásil, že mi tedy nic nenahraje. A proč? No to jsem mu nerozuměla, tak jsem šla do stránek canon a stáhla ho z jejich stránek, jenže je to k ničemu, protože je to asi nová verze a ta si s mojim skenrem nerozumí či co. Tak nevím, jestli mám všechno pomocí tohodle programu co jste mi ho sem dal a já ho nainstalovala, jestli mám úplně všechno -tiskárnu i scanner odinstalovat a pak se pokusit s CD znovu nainstalovat????

  2. Babičko, video je krásné, sluníčko jsi také zvládla – ale v tom textu, v tom textu se Ti ztratily špendlíky, co jimi propíchala ten raneček! Alespoň Natálka Ti tak radí – a na předmětu doličném, tedy obrázku, je máš!

  3. Mirku, nevím co je "ptydepe" a hle, hle, asi v něm mluvím :-)).Mirko, udělalas mi velkou radost, protože pozorně sleduješ mé texty (myslím to vážně!). Opravdu se mi ty špendlíky vytratily, ale i tak jsem vypínala PC a uháněla od něj na poslední chvíli. Kdepak, nic se nemá uspěchat :-))).

  4. ptydepe je něco jako newspeak, orwelovskohavlovská reminiscencevíte co, já Vám přiložím větu z ptydepe, v němž s občanstvem komunikuji já sám:Všechny stavby na pozemcích označených parcelními čísly stavební 11/1, 11/2 a 11/3 již v minulosti zanikly a tím nepochybně zaniklo i věcné břemeno společné zdi mezi domy na stavebních parcelách čísla 11/1 a 11/2, stále v katastru nemovitostí vyznačené. Ve smyslu ustanovení § 151p odst. 2) zákona č. 40/1964 Sb. v platném znění (občanský zákoník) zaniká věcné břemeno, nastanou-li takové trvalé změny, že věc již nemůže sloužit potřebám oprávněné osoby. Zanikly-li tedy domy, mající společnou zeď, na níž věcné plnění vázlo, zaniklo i věcné břemeno, podpůrně podle § 575 odst. 1) občanského zákoníku v platném znění – stane-li se plnění nemožným, povinnost dlužníka plnit zanikne.naprosto jasné, že? tedy Vám samozřejmě ano, ale chudáci babičky, co se musí tou spletí prokousávat písmenko po písmenku, protože jejich smysly uvykly prostému lidovému jazyku Lucie Borhyové a Raye Korantenga

  5. VAROVÁNÍ !Pokračování pouze v jazyce ptydepe (mám dojem, že autorem tohoto slova je přímo V.H., stejně jako robot už nenávratně patří bří.Čapkům). Nebude to o řadových barácích, kde původní stavaři z důvodů šetrnosti postavili jednu společnou zeď, ale pouze z oblasti PC :Začal bych s odinstalací, třeba pomocí Reva. Pak s CCleanerem, čistič registrů a pozorně odstranil vše, co se nějak bude dotýkat scanneru. Pokud je tiskárna i scanner v jednom, dobrá. Opačně- tiskárna má svoje drivery přímo ve Woknech a přes Tento počítač-hardware- si je dokáže najít. Pak zkusit natvrdo novou instalaci- ale z dodaného instalačního CD, ne ze staženého driveru z Netu. Pak je možné ještě "proklepnout" hardware v Ovládacích panelech. Na závěr dobrou radu, kterou jsem obrdžel od osobního "dochtora přes PC"- machra nad machry.: " Nikdy se nesejřete do toho, co bezproblémově funguje, to je vždy zaděláno na prů………švih!" Tolik ve zkratce !

  6. Ano Jiří, zvolil jste hezký příklad, už rozumím, co to tedy "ptyde" je, dostatečně :-)))bb seniore, zapisuji si Vaši radu za svá vcelku vyvedená, malá ouška u hlavy (.-)) a odpoledne se dám podle Vašich rad do práce. Doufám, že nepadne úplně všechno, že mi snad zůstane schopnost tiskonout. Uhodl jste správně, mám multifunkční zařízení. Škoda, (pro mě, pro Vás štěstí), že nejste blíže…

  7. PTYDEPE 2.:Poněkud zpět, zkusit po odinstalaci postupovat podle Woken = instalovat nový hardware, napřed zkusit (pokud máte tiskárnu+Co) zda si to podle typu nenajde systém sám. Pokud ne, tak instalaci z instal.CD. Jinak prrrr, já mám z ženskejch ve věku mírně pokročilého mládí přirozený ostych ( asi to bude tím, že jsem cca 40 květinkám posledních 15 let velel- některé byly i v rozpuku) ! není ani nepodstatné to, že to nejlepší, co mne mohlo potkat, má na mne víc jak 45 jar vlastnický papír. Tak chodím po ulici ( třeba v Kauflandu, sleduji svojí generaci, zejména "baby nerudné" a říkám si s uspokojením :" Šťasten buď, vidíš názorně, že jsi mohl dopadnout daleko hůř!". MLP zase občas vzpomíná na Pištu Hufnáglovýho! Dobře nám tak !

  8. Tak bb seniore, hlásím, že jste zafungoval výborně, odinstalováno dle Vašich instrukcí a znovu z CD naistalováno. tentokrát vše klaplo, tak u bude snad klid. Jenže, jsem nepoučitelná, určitě zas do něčeho hupsnu. No a jinak, k MLP Vám můžu akorát pogratulovat a říct, že máte kliku nejen ve virtuálním světě :-))). Ještě jednou díky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s