Čtvrtek 12.11.2009

 

Do Koruny na bramborák, na topinky, na chlebíčky, na vlašák, na kokteil, na pivo, na oběd, na večeři, na …  Tak to už ne. Teď jen na hadry…

 

Reklamy

8 thoughts on “Čtvrtek 12.11.2009

  1. Náš případ s krádeží 3000 Kč se zamotává. Museli jsme hned dopoledne zpět do Čestlic reklamovat zakoupenou zvlhčovací vázu a při té příležitosti nám paní na informacích poradila, abychom se obrátili na jejich bezpečáky, oni mají v kamerovém systému všechny pokladny. Tak jsme to udělali a skutečně jsme tam toho výtečníka zachytili. Pak jsme dojeli zpět k nám domů a obrátili se na místní policii, ti nás ovšem seřvali, že proč jsme se neobrátili na policii tamní, že oni nemají čas. Což je samozřejmě blbost, protože občan ČR se může obrátit na kteroukoliv služebnu v republice a oni jsou povinni sepsat protokol a poslat to teprve na patřičné místo. Jenže když jsem viděl tu ochotu a vůbec to prostředí, vrátilo mne to do socialismu a tak jsme znovu jeli do Čestlic. Tam v nedaleké obci Nupaky jsme měli poprvé štěstí a narazili na velice příjemné a slušné policisty, kteří mi vrátili důvěru v policii ČR. Sepsali jsme protokol a uvidíme…

  2. Jé, Mirku, tak to je zamotaný, ale rozmotává se to! Fandím, držím všechny palce …Jiří, ještě k předminulému článku – já se míjím-nemíjím, těžko vypovědět, dlouhé, předlouhé roky jsem se neměla ráda, a to se pak špatně vyjadřuje, snažila jsem se to stručně objasnit …A konečně Naďo k Tvým fotografiím – jsou zase vypovídající. A díky za vysvětlení té minulé. A čehože to byla zkouška?

  3. Zkouška už je Mirko odstraněná. Myslela jsem, že se mi podaří zvětšit obrázek a pak ho zvětšený uložit, ale nevyšlo to. Asi nejsem v obraze, ale o co jde – kor?Taky držím palce, Mirku, to by byla bomba, kdyby se Vám peníze vrátily. A bylo alespoň vidět na tom záznamu jak Vám to vyfoukl? Myslím ta metoda?

  4. No, na těch Tvých fotkách je vždy slovo koruna nebo něco podobného se slovním základem kor-, takže jsem jenom zkoušela, zda jsi nás nezkoušela ze společného slovního základu :-))

  5. Na tom kamerovém záběru toho až tak moc vidět není, protože kamera přechází od jedné pokladny ke druhé, ale já jsem si mohl vydedukovat tu největší (pro mne) záhadu a sice PROČ mi nevzal celou peněženku? Stál za u té kasy za mnou a zatímco já jsem podával kasírce kartu, dal jsem si na chvilku tu peněženku do vnější kapsy bundy. Načež jsem zase vrátil kartu do šrajtofle a tu uložil pečlivě do náprsní kapsy na zip – jenže v té době už v ní zřejmě peníze nebyly. Čili on mi vytáhl šrajtofli z vnější kapsy, bleskově si vzal jen ty prachy a peneženku mi opět strčil do kapsy. Tím jsem na to nepřišel hned a on pak měl čas zaplatit svůj nákup a v klidu odejít. Jak geniální, kdyby mi vzal celou peněženku, tak jsem na to přišel hned, dokud byl on ještě u kasy a bylo by zle.Takže tím, že platil taky kartou, dá se zjistit jeho identita, protože jeho platba bude hned za mou.Ale myslím si, že to všechno nebude nic platné, dokázat mu nemůžeme nic, on může tvrdit, že jsme si to vymysleli – uvidíme! Každopádně byla to ta nejpodivnější oslava narozenin mé ženy: Nevěděli jsme původně kam bychom šli na oběd, k Řekovi, k Buddhovi či k Italovi? Díky tomuto dobrodinci jsme skončili na policii a to, co jsme chtěli utratit si jednoduše vzal on, takže nic se neděje…

  6. vidíš, ani pro samou tvorbu nemám čas psát ti komentáře, ale ty mi to určitě odpustíš, že jo. A ta Mirkova kauza je teda úplná detektivka!

  7. Mirku, lituji Vaší paní, že jí ten darebák zkazil narozeniny, ale Vy jste jí to určitě vynahradil.Zuzko, samolitr :-)))

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s