Středa 23.12.2009

 

Moji milí, děkuji Vám všem za přání, která jste mi poslali. Ještě jednou  Vám přeji krásné svátky. Děkuji i Vám, kteří jste četli má povídání.

Těším se na Vás na všechny i v roce 2010.

9 thoughts on “Středa 23.12.2009

  1. Milá Naďo,snažím se i v předvánočním chumlu aspoň nějak reagovat na všechny maily a pozdravy od přátel a příbuzných, moc se mi to nedaří, protože nechci opakovat opakované a přát přané – a to je potíž! Takže Vám, Naďo, přeju, aby Vás to i nadále bavilo házet nám hladovým pisálkům témata k zamyšlení, k pobavení a někdy i k provokování Vás nebo druhých komentátorů. Čili jinými slovy:Zůstaňte taková jaká jste i do PF 2010!…

  2. Milá Naďo, konečně jsem si vzpomněla na heslo a můžu psát komentář i z tohoto počítače! Jupí! Vidím, že tvoje panenka je módně oděna, budu muset té svojí taky sehnat lepší šatičky a klobouček. Děkuji za pf, udělalo mi radost, a taky se těším, jak si budeme pěkně diskutovat i v přístím roce na tvém blogu.Přeju tobě i všem kolem tebe šťastný rok 2010.

  3. Díky Mirku, bb seniore a Zuzko. Zuzko, moje panenka není moje, je po Katce, a svetřík je rovněž z té doby… Ta moje se nedochovala, mně se nedochovalo z dětských let nic, ale není to má zásluha. Padla jsem po celodenním vánočním běsnění a stejně jsem nestihla co jsem chtěla, ale zítra ráno je taky den, i když už ten štědrý…

  4. u nás to včerejším pádem hodně spadlo na mě, protože moje ženská včera cestou z práce potmě zahučela do nějakého výkopu, zatím pohotovost odmítla ale podle stupně zablokování kolena a otoku bych si klidně typl i na natrhlý meniskus, uvidíme ráno, rozhodopádně to bude po stránce okázalých tradic skromnější, než si představovala, protože já jsem slavič velmi vlažný a kdyby na mě nehartusila, ani se k večeři nepřevléknu do slavnostního, tož takVám Naďo a všem kolem Vás přeji zdraví, hlavně a především zdraví, vše ostatní, po čem touží, už si rozumný zdravý dokáže zaobstarat, jenže také jsem realista a jako jsem při přání řekl své známé, která si stěžovala na únavový syndrom, že tak zdravá, jak je dnes, už nikdy nebude, že kdyby mně dal bůh ve třiceti zažít jediný den z dnešních takřka šedesátiletých, že bych si to asi hodil, jak jsem byl sebestředně omezený, tak musím i Vám u vědomí toho, jak progres chorob už tak mívá ve zvyku si nás připravovat, popřát hlavně aby to nebylo o moc horší. Já vím, není to příliš optimistické ale o to víc upřímné…všem, co sem chodí vynášet (jak se u nás na Moravě říká "vyvrázit") teplo z místnosti přeji to samé ve víře, se tady budeme scházet i narok (to říkám spíše kvůli své vlastní nestálosti, než že bych se nějak obával o pevnost vašich přátelství), že budeme Nadě vrázit teplo furta nejhorší jsou ti, co se postaví do dveří, že jdou jenom na skok, a zůstanou čtrnáct let jako strýc Pepin páně Hrabalův, také jsem elektrifikoval další obrázky z dětství a vystavil na rajče, kdyby byla ctěná libost, no a už musím opravdu letět, dnes mě čeká dlouhý den :-)))

  5. Jiří, přeji Vaší paní brzké uzdravení, snad to na ten meniskus nedopadne. Doufám, že jste na to dali Burova. U nás, aby se to nepletlo, tak jsou ze tří holčiček nemocné dvě. Ty návštěvy ve dveřích znám. Sestřenice měla tchána v Opočně (taky provázel na zámku) a k nim když přišla na návštěvu osoba co řekla ře přišla na půl hodinky, či jinak svoji návštěvu časově určila, tak natáhl budík . Jak budík zazvonil, návštěvu bez milosti vyhodil :-)). Na to rajče, vážení pocestní, koukněte, stojí to za to. Doufám, že se dožijeme i popisu událostí na fotkách vyvedených. Obzvláště ty z vojny jsou nejasné, jak jsou všichni v uniformě, tak Vás Jiří někde nemůžu identifikovat. http://pospa2006.rajce.idnes.cz/Tak hurá do dlouhého dne, jsem zvědavá čím se proslaví nejmenší holčička, až se na ni navalí ty dárky…Mějte se fajn, Jiří a všechno hezky zvládněte.A to přeji i ostatním, hlavně těm co jsou dnes v práci, viď Zuzko.

  6. tak já tu vojnu proberu podrobně:na fotce vzorný voják není krom mě nikdo jiný, tam se snadno zORIENTujetena fotce družstvo snů jsem stojící první zlevana fotce imperialisté, zalezte jsem první zlevana fotce kill him jsem uprostředna fotce na cimře jsem doleoddíl pro boj ve vysoké trávě jsem čtvrtý zleva s cigaretouna fotce velitele jsme hýčkali držím velitele za rukávna fotce vzorný specializovaný frajtr mně visí od kalhot šňůrkaa na fotce zabojujem zahulíme stojím s cigaretou první zpravaa podobně se mohu identifikovat i na dalších sporných záběrech, samozřejmě pokud si vzpomenu, zda na nich vůbec jsem…P.S. Koleno už má velikost o šest čísel větší než zbytek postavy mé paní a tak odpoledne asi pojedeme do nemocnice, ale jinak jsme vzdali hold pohořelickému kapříkovi a sežrali ho až na dva kousky od ocasu celého, připadal jsem si jako sladkovodní aligátor nebo grizzly na Yukonu

  7. Přeji také všem Vám pěkné dny, jsem trochu opožděná, takže povánoční. A do nového roku vše dobré. P.S. Těším se na další setkávání.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s