211tý

Plnou parou vpřed do druhého desetiletí jednadvacátého století!

Trocha čísel, nebo-li statistiky, ke konci roku, přesně k 28.12.2010 k 10. hodině. Tato čísla jsou jen čísly, nezahrnují dojmy ani pojmy, ale mě zajímají. Možná proto, že jsem přesvědčená, že jsem technický typ.

Když se mi narodily děti, tak jsem pro obě měla vypracovány grafy, které znázorňovaly jejich přibývání na váze.  Bylo to docela zajímavé, jak se jejich křivky měly k sobě navzájem, kde se proťaly a s jakým vyznačením váhy skončily. S grafickým zpracováním jsem přestala když  byl dětem 1 rok. Blázen? Možná, ale lidi dělají ještě bláznivější věci 🙂

Od léta roku 2007 bylo napsáno celkem 434 příspěvků, z toho:

160 příspěvků na blogu „Lidovek“ a „sme“ (od 28.7. 2007 do 19.6.2009,  z toho 47 článků vyšlo v knížce nazvané „Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše“)

63 příspěvků na „brut“ (od 28.6. 2010 do 5.11. 2010, z toho 1 od Honzy Marka Kanada a 1 od Emilky Aberlové)

211 příspěvků na „Deník české babičky“ (od 27. 6. 2009 do 27.6.2010 a od 5.11.2010 do 28.12.2010,  z toho 3 od Emilky Aberlové)

Vlastní tvorba od 2007 do 2010  celkem 429 článků.

Komentáře od roku 2009 do 28.12.2010 celkem –

3999,  z toho:

1475 na „brut“

2524 na „Deník české babičky“

Počet náhledů na blogy  od roku 2009 celkem

7343,  z toho

5959 na „brut“ od počátku vzniku blogu do listopadu 2010

122 na „brut“ za prosinec 2010 (po opuštění blogu)

1262 na „Deník české babičky“ od 10.12.2010 do 28.12.2010  (od vzniku blogu 27.6.2009 do 9.12.2010 není statistika k dispozici)

Můj nejvíce komentovaný článek je:

Máte doma plyšáka? zde klik

Homo nostalgiens zde klik

Určitě jsou čtenější, navštěvovanější a komentovanější blogy, ale já mám radost z těchto čísel. Když jsem se pustila na tenký led soukromého blogu, vůbec jsem v taková čísla nedoufala. Začala jsem se svými věrnými kolegy z blogu z Lidovek a sme a postupně jsem si získala i Vás ostatní, kteří mě navštěvujete.

Všem Vám patří díky, bez odezvy by to bylo psaní do zdi, což by bylo smutné psaní.

Doufám ve Vaše návštěvy i v novém roce 2011, což mě zavazuje, abych psala tak, aby se Vám to dobře četlo. I těm, kteří ke mně cestu teprve objeví.

Hodně štěstí! Good luck! Viel Glück! Bonne chance! ¡felicidades! много счастья! (??? S novym godom!)

Obrázky vygůglovány, vypůjčené z internetu.

20 thoughts on “211tý

 1. týjo, to bych taky chtěla, takovou bilanci…jenže jsem na to líná a mám problémy s čísly.
  Když tak na ty čísla koukám, dalo by to minimálně na další knížku, ne?

 2. Váhy dětí do jednoho roku jsem si taky zapisovala i když ne do grafu, ale bylo pak u druhého zajímavé porovnávat, jak prospívá. 🙂 Jinak s čísly se moc nekamarádím, nemám na ně paměť. Jsem ráda, že si pamatuji svoje datum narození, dětí a manželovo. Proto si pečlivě všechny narozeniny píšu do kalendáře a vždycky, než ten starý vyměním vše opíšu do nového. 😀
  Tak Naďo s chutí do toho nového roku a ať ti ta čísílka pěkně narůstají!! 😀

 3. Naďo, to je úžasná bilance! Moc a moc ti děkuju za tvé psaní. S radostí otevírám každý tvůj blog…A tvoji knížku už mám docela „očtenou“:) Jak mi je bídně, zalistuju, začtu se…Přeju ti hodně elánu do dalšího psaní! P.S. Jsem moc ráda, že jsem tě poznala……..

 4. Grafy hmotnosti detí som robila aj ja.
  A ja si navyše už 30 rokov vediem evidenciu domácich príjmov a výdajov, 25 rokov v zošitoch, posledných 5 na počítači.:-)
  Všetko dobré a veľa ďalších krásnych článkov.

  • Ano, Blanko, vůbec nepochybuju, že bys graf nedělala, jsme jedné krve, ty i já (tuším – říkal vlk Akéla :-))
   Ale to, že si vedeš peněžní deník tak dlouho, to tedy klobouk dolů, jsi úžasná ekonomka rodiny, to já jsem chaotik 🙂
   Děkuji Ti za přání, tobě přeji nápodobně a ještě Ti napíšu. Uvědomila jsem si, že nevděk světem vládne a článek jsem doplnila. No, snad mi bude odpuštěno :-))) Dík.

 5. Naďo, obdivuju tu přesnost Vaší statistiky, to já dodnes ani nevím kolik článků a povídek jsem napsal, ale odhaduji přes palec že něco jako 300 plus-minus statistická odchylka cca. 50%…

 6. „Statistika nuda je, má však cenné údaje.
  Neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí.“

  Já jsem tvor, který raději žije bez statistik, ale máš můj obdiv.
  Přeji Ti Naďo a zároveň i všem návštěvníkům Tvého bezva blogu do nového roku jen vše dobré. Klid, pohodu, hlavně zdraví a bohatou inspiraci do nových článků.

 7. A já se připojuji, je tu bezva. Rozjela ses záviděníhodně :-).
  P.S. Právě jsem dorazila ze zmrzlé Prahy, prohlédla CZECH PRESS PHOTO a byla pochválena fyzioterapetkou ve Vinohradské nemocnici :-). Jen Ty mi děláš kapku starost. Doufám, že je Ti lépe …

 8. Čísla, čisla čísla… píšeš Naďo, že jsi technický typ. Já jsem „vyučený“ strojní konstruktér, čili technik, teď už díky Bohu v penzi, dělal jsem to řemeslo 42 let, ale čísla jsem vždy nenáviděl, (hele číslo, které tak nemám rád) a taktéž trpělivosti, která byla k mému zaměstnání tolik potřeba se mi vždy nedostávalo. Tak Ti upřímně k tvým spisovatelským úspěchům gratuluju, a doufám, že jim ještě dlouho nebude konec.
  Právě vykračujeme do Nového roku, a přeju Tobě i všem přispěvovatelům hodně pohody, zdraví a osobních úspěchů v tomto nastávajícím roce. Honza

 9. Petře, Mirku, Pavle, Mirko, Honzo, Oto, děkuji Vám za Vaše milé komentáře.

  Všem Vám, milí přátelé komentátoři a čtenáři, přátelé mého blogu, přeji příjemného Silvestra a správné vykročení do Nového roku 2011.

 10. Milá Naďo, ani jsem netušila, že těch blogů máte tolik! Přeju Vám ta nejšťastnější čísla a stoupající křivku grafu i do roku 2011!
  Barbora

 11. Tato čísla jsou skvělá, ukazují totiž na spoustu práce, myšlenek a nápadů, které se za články skrývají. Také ukazují ohlas, který mají. Čísla jsou krásná i povzbudivá.
  Přeji ještě jednou tolik dobrých článků, úvah, fotografií.
  A dvakrát tolik návštěv a hlavně lidiček, kteří si článek přečtou!
  K tomu dobré zdraví, kapku štěstí a veselou mysl.
  Krásný Nový rok!

 12. Barboro, Heleno, Vendy, Viktore, i Vám velké díky za přání a také já Vám přeji pohodu, klid a hlavně zdraví v novém roce 2011.
  Všem blogerům přeji výborné nápady a aby jim klávesnice pod rukama jen kmitala 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s