I doma jde o život

Tady už spím, ale tady ještě poslední před spaním, co se nám tento týden přihodilo, koho to zajímá, ten si klikne-  zde klik:

Tak na jaře tu a asi i tam, ahoj.

ledovyhotel

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

8 thoughts on “I doma jde o život

 1. Nadi, přečetla jsem si tvůj článek a musím říct, že jste měly opravdu štěstí, že kolem nešel zrovna nějaký darebák. A že jich je na světě plno! Jinak vyřiď pozdrav Natálce a že mě její slova moc potěšila.

 2. Opravdu jste měly štěstí, že vás někdo nevykradl.
  Jela jsem jednou se zetěm ráno do Prahy vyklízet byt po mámě. Zastavili jsme se na pár minut u tety na Rokosce, že si vyzvedneme klíče. Na ulici nikdo nebyl. Když jsme přišli k autu, bylo vykradené a zámek poškozen. Auto bylo před naším odchodem zamčené a my uvnitř opravdu pár minut. Pak měl zeť spoustu lítání s vyřizováním dokladů, výměnou zámku doma apod. Později mu někdo volal, že našel prázdnou peněženku na Černém mostě.

 3. Tak tomu říkám „Klika jako od blázince“. Já bych už asi umrzla. I když v ložnici netopíme, jen tam pouštíme trošku tepla z obýváku, než si zahřeji nohy, to je doba. Tak nevím, nevím. A na druhou stranu zase štěstí, že byl takový mráz. Proto určitě venku nikdo nechodil. Ani zloději.

 4. Víc štěstí než rozumu, řekla bych. Vždyť vás mohl někdo vykrást.
  Ale asi bych byla hodně naštvaná, kdyby se mi tohle stalo, při představě těch tepelných úniků…
  Naďo, máš trpělivost přímo andělskou, že jsi vše přešla bez výčitek a bez komentářů… 🙂
  A že jste to zvládli bez nachlazení. Dnes je třeba jakžtakž příjemně, kolem nuly, ale v době, kdy venku třaskal mráz o mínus dvaceti stupních?
  Možná trénujete na otužilce roku? 🙂

 5. No, zase jste si řádně vyvětrali. :-\\\ Trochu mi to připomnělo dávnou rodinnou historku, kdy dítko v takovéto zimě o vánocích před odpoledním kolektivním odchodem na hřbitov otevřelo tajně dokořán okno, aby neměl Ježíšek problém při transportu dárků. 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s