Šnajdruju

opona

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

26 thoughts on “Šnajdruju

   • Naďo, doufám, že to nebude napořád. Ráda jsem k Tobě chodila, i když jsem třeba nezanechala komentář. Tvé stránky by mi chyběly. S jarem snad načerpáš novou sílu a inspiraci. Však není nikde psáno, že musíš psát denně. To opravdu někdy nejde. Není téma nebo chuť.
    Naděnko, přeji Ti jen to nejlepší a těším se brzy nashledanou nad nějakým článkem.
    Jarmila

 1. Už jsi mě lákala těma spícíma méďama, teď je tu zas ta zatažená opona, dokážeš to podat aspoň s vtipem, já píšu na blog hovadiny a tu oponu nějak ne a ne zatáhnout. 😦

 2. Děkuji vám, mé milé čtenářky za vaše milé komentáře (no, i Blančin komentář je milý :-), zatím se opravdu cítím úplně „bez věže“, potřebuji nějaký odstup, o kterém nemůžu vědět jak dlouho mi bude trvat. I návštěvy k vám, jak jste už jistě zaznamenaly, nebudou tak časté, ale když k vám dorazím, tak si přečtu vše, i zpět. Jsem prostě přeblogovaná. 🙂

 3. Je to škoda, ale beru to. Také jsem si už říkala, zda bych toho neměla na nějaký čas nechat, ale pak si zase říkám, že už je to jako droga a že by mi bylo smutno. Tak se určitě těším také brzy na další krásné čtení!

 4. Odpočinek a načerpání sil v pravou chvíli je moc důležité. Já jen netušila, co ten výraz znamená. Vlastně pořád netuším – teda, už tuším, ale přesto si to vygůgluji :-). Věřím, že předjaří Tě zase nakopne, už je fakt za dveřmi :-).

 5. Odpočiň si a užívej si jiných radostí.
  Kdo ví, třeba se tu do týdne objeví článek, inspirovaný nějakou událostí…
  Hezký den, Nadi, a brzy se k nám vrať!

 6. Počkej Naděnko. To by takhle nešlo. Jak můžeš šnajdrovat, když návštevníci k tobě stále chodí? Jsem náhodou ani nepotřeboval nápovědu tatíčka Gůgla. Jako bývalý ochotnický elév si ještě pamatuji význam slova šnajdrovat (zrušení představení, protože nepřišli diváci).
  Spíš bys měla napsat…..ale co, i obyčejné „dávám si pauzu“ jsi vyjádřila elegantně. Znám to, měl jsem a vlastně ještě trochu mám také „pauzu“ a nápady ne a ne přijít. Odpočiň si, načerpej sílu a budeme se těšit. 🙂

 7. Já vím, že je to nepřesné, ale když jsem zatáhla oponu, tak jsem si vzpomněla na bezvadnou knížku od pana Bezoušky, Tajnosti zákulisí a použila jsem název jedné kapitoly – Šnajdrujeme. Nebylo to jen o tom, že pro nedostatek diváků se představení nekonalo, ale i o tom, že když se nehrálo, tak se spravovala opona, zašívaly kostýmy a vůbec se hledělo na zvelebení majetku herců a také si svým způsobem u toho odpočinuli. No, tak já taky momentálně zašívám kostýmy a oponu, odpočívám, zašívám svoji smutnou duši, jen nevím jak dlouho.
  Děkuju vám za krásné komentáře, potěšily mě moc.

 8. Tak Naděnko, na to Šnajdrování zapomeň. Číst Tvé blogy bylo, je a doufám i brzo zase bude osvěžením. V nich nikdy nebyly žádné nářky, i když jsi prošla nesnadným obdobím právě nedávno. Moc mně chybějí ty vzpomínky na staré časy, které jsi třeba ani nezažila ale jsi o nich výborně informovaná. A tak OPRAVDU DOUFÁM, že to tvoje hybernování nebude mít dlouhého trvání. Snad Tě to jarní sluníčko opět probudí k aktivnímu blogařskému (a nejen tomu) životu. V to doufá a věří Honza Marek, Kanada

 9. nejdřív jsem myslela, žes začala účinkovat v nějaké divadelní hře, ale okamžitě mi to došlo…no, Naďo, já tě chápu, někdy mi to dá dooost práce vymyslet, co mám dát na blog. Ale jak já jednou polevím, tak nevím, nevím. Jsem líná, já se znám.

 10. Naďo, já nevěřím, že to bude na dlouho.Ty minulé dva týdny byly asi všude takové deprimující, počasí si s námi hrálo, ten kdo nemusel, tak raději ani nevycházel ven. Také jsem včera, jako ten medvěd vykoukla z brlohu, trošku mezi lidi, koupila si kytku pro radost. V tom obchodě bylo hodně kytiček a také jsem tam potkala pár známých medvědů, které sluníčko vylákalo ven, zdrbli jsme si a bylo nám dobře. Dnes jsem si zašla k holiči, to prý je pro ženskou psychiku moc dobrá věc a navíc u nás stále platí, že nejvíce „informací“, možná i námětů k psaní získáš u holiče… Hlavně se nezavírat doma. Věřím, že ta tvoje opona bude zase brzy nahoře.

 11. Taky už si říkám, že by bylo moudré se na nějakou dobu odmlčet a „spravovat oponu“ :-). Tak ať ti jde práce od ruky, už se těším, až opona půjde v celé své tradiční kráse nahoru. Kam se hrabe Hynais! :-).

 12. Zdá se, že správku opony zvládáš dobře, aspoň výzdobu určitě.
  Máš tu krásný nový kabátek.
  Nebo jsem slepá jak patrona a všimla jsem si toho teprve teď?
  Krásný šperk z českých granátů v záhlaví – a něžně růžičkové pozadí mi taky lahodí oku.
  Relaxuj, zašívej, látej, dej si k tomu kávu, čaj nebo co hrdlo ráčí a zase relaxuj…
  Myslím, že se vrátíš, jen potřebuješ pauzu.
  Šnajdrování… kdo by to řek!? Taky jsem nevěděla, co ten výraz znamená…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s