Jak jsem byla ulovena v síti

Jsem sice ryba, narodila jsem se ve znamení ryb, ale v síti se neplácám nevyskakuju, nijak se necukám, ani nelapám po vzduchu. A tady mě v té síti objevili. Kdo? Časopis Vlasta.

Člověk prožívá normální den, nic nečeká, den jak den a najednou bomba. Bomba na Messingeru. Jednoho krásného dne mě oslovila paní šéfredaktorka Vlasty, zda by mě mohli dát do své rubriky “Objevili jsme na síti”(bóóóóže kdo by nechtěl? Tetelila jsem se radostí). Objevili totiž  tenhle babičkovský blog, který převelice zanedbávám, protože si myslím, že jsem se za ta léta úplně vypsala a pak, veškeré mé psaní a putování po badatelnách v archivech zabrala příprava a psaní knížky o Haně Podolské a jejím synovi Viktorovi.

Po odevzdání textu o Podolských vydavatelství AKCENTu jsem přemýšlela co teď budu vlastně dělat? Ani psaní na blogy mě nebavilo. A vida a už jsem zase chycená, jsem ulovená. Co a kam budu psát to se časem vystříbří. A ještě něco, úplně jsem si odvykla kupovat časopisy, protože mě kdysi odradila jejich náplň. Vaření, móda, hubnutí, řešení vztahů a rozhovory s celebritami, stále dokola. Napsala jsem o těch časopisech článek.

Jako by neexistovali zajímaví lidé, kteří prožili, nebo prožívají zajímavý život a chtěli by se podělit o své zážitky, zkušenosti apod.. Takže když jsem si teď koupila Vlastu, musím uznat, že se úroveň o moc zlepšila a časopis má co říct. Já vím,že se smějete do hrsti, no jo, leze jim kamsi… Fakt ne, kdyby to tak nebylo, tak bych o tom nepsala, a taky – zkusím i jiné časopisy.

V mém bytě nemám žádný stojan na časopisy a tak si musím nějaký vyhlédnout.

Hezké léto, kluci a děvčata.

Zde o časopisech z dávných dob z mého archivu.

teplicko

Reklamy
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

4 thoughts on “Jak jsem byla ulovena v síti

  1. Když kliknete na odkaz „Zde o časopisech z dávných dob z mého archivu“, tak se nedejte odradit, že stránka nebyla nalezena, hned pod tím nápisem je podtržený název článku, tak klikněte na něj –
    stepfordske-panicky-po-cesku

  2. Taky jsem zvířetníková Ryba, možná proto dobře chápu, jak se rybky do podobných sítí těší :-). Gratuluji a přeji i do budoucna štěstí na dobré rybáře!

  3. Já jsem se sem dostala zase po nějaké době. Ale Podolskou už mám, resp. měla jsem, darovala jsem a znova sháním :-).

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s